Buradasınız:  Anasayfa  /   BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU

ADANA BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK  KURSU

ŞOK KAMPANYA KISA BİR SÜRE İÇİN TOPLAM 160 TL,  40 X 4  Taksit

NORMAL KURS SÜRESİ 2 AY ÜSTELİK BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU ÜCRETSİZ .

HIZLANDIRILMIŞ BİLGİSAYAR KURSU 1 AYDA…!

HEMEN ARAYIN   453 89 89

KAYIT YAPTIRMADAN DERSİMİZE GİREBİLİR, ÖĞRENCİLERİN YÜKSEK MEMNUNİYETİNİ VE HOCAMIZIN NE KADAR MÜKEMMEL DERS ANLATTIĞINI GÖRDÜKTEN SONRA KARAR VEREBİLİRSİNİZ. % 100 MEMNUNİYET VE ÖĞRENME GARANTİSİ VERİYORUZ. HOCALARIMIZ DERS ANLATAN DEĞİL, DERS ÖĞRETEN KİŞİLERDİR. KURUMUMUZ BU SİSTEMDEN DOLAYI 2010 YILINDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN “TAKDİR BELGESİ” ALMIŞTIR.

İşletmenlik Kursu

Bilgisayar kurslarımızın en temel eğitimidir. Eğitim programındaki Word programı, bilgisayarda metin yazmamıza ve biçimlendirmemize yarar. Excel programı ile, hesap işlemleri, adresleme işlemleri, cari işlemler gibi işlemler düzenlenir. Access programı ile veritabanı mantığı ve database programları geliştirilir. Bu derslerin bitiminde internetin yapısı, Internet Explorer, Email Alma/Okuma, Web’de gezinme gibi konular öğrencilere öğretilir.

Kurs Programı (160 saat)

Kurs Saat
Bilgisayara Giriş 20 saat
MS Windows 30 saat
MS Word 40 saat
MS Excel 50 saat
MS Powerpoint 10 saat
MS Internet Explorer 10 saat
Toplam 160 saat

 

Eğitmenler


Murat TAN

Bilgisayar Öğretmeni

Murat BİLGEÇLİ

Bilgisayar Öğretmeni

Volkan ÖZYAKAN

Bilgisayar Öğretmeni


Kurs Sonunda Neler Elde Edeceksiniz?

Kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alma hakkına sahip olacaksınız. İsteyen Her kursiyere kurs sonunda Kurs Katılım Belgesi verilmektedir.

DERS GÜNLERİ VE SAATLERİ

DERS SAAT ÇİZELGESİ

Grup

Başlama Tarihi

Süre

Gün ve Saatleri

1. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     09:00-11:00

2. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     11:00-13:00

3. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     13:00-15:00

4. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     15:00-17:00

5. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     17:00-19:00

6. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Ptesi-Çarş-Cuma     19:00-21:00

7. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Salı  -Perşembe       09:00-12:00

8. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Salı  -Perşembe       12:00-15:00

9. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Salı  -Perşembe       15:00-18:00

10. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta İçi    Salı  -Perşembe       18:00-21:00

11. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta Sn.  C.tesi-Pazar              13:00-16:00
Hafta Sn.  C.tesi-Pazar              13:00-16:00

12. Grup

Her 15 gündebir  yeni grup açılır

160 Saat

Hafta Sn.  C.tesi-Pazar              15:00-18:00
Hafta Sn.  C.tesi-Pazar              15:00-18:00Kayıt Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tecrübe

• Eğitiminizi 14 yıldır bu işi yapan bir kurumdan mı almak yoksa yeni açılmış ya da 1-2 senedir bu işi yapan bir kurumdan mı almak istersiniz.


Kursun Ücreti

• Bir kursa kayıt olurken sadece ücretine göre karar vermeyin. Eğer kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız bunun bir maliyeti olduğunu unutmayın.


Kursun Süresi

• Bazı kurslar eğitimleri belirlenen saatlerin altında vererek birim maliyetten çalarak eğitimleri daha ucuza vermektedir. Bir eğitimi yeterli saatte alamazsanız o eğitimi ya tam öğrenemezsiniz ya da yüzeysel kalır. Proje geliştiremezsiniz. Sınavlarda başarısız olursunuz.


Eğitim içeriği

• Kursunuz kara düzen bir sıraya göre mi veriliyor. Yoksa daha önceden düzenlenmiş belirli bir plana göre, her hafta, her gün neler yapacağınız, hangi derste neyi öğreneceğinizin belirlendiği bir plana göre mi? Eğitim içeriği belirlenen sürede veriliyor mu? Yoksa sizin uygun olmayan saatlerinize sarkarak, işinizi aksatıyor mu?

Eğitmen CV’leri

• Eğitiminizi verecek olan eğitmenin CV’sini inceleyin. Üniversiteyi yeni bitirmiş bir öğrenciden mi ders alacaksınız, yoksa yıllardır bu işi yapan, projeler üretmiş, öğretme kabiliyeti olan kişilerden mi?


Projeler

• Her eğitimin sonunda aldığı kursla ilgili projeler yaptırılmaktadır. Proje yapmadan kursu bitirirseniz uygulamada zorlanacağınızı unutmayın.


Eğitmen Projeleri

• İlgili eğitimi veren eğitmenin projelerini inceleyin. Ona göre karar verin. Eğitmeniniz daha önceden neler yaptı? Bir proje geliştirmemiş bir eğitmen size proje yaptıramaz!

Eğitim Standartları

• Eğitimlerde projeksiyon cihazından faydalanır.

• Dersler slaytlarla desteklenir.

• İlgili eğitimin ders notları kurs tarafından verilmektedir.

• Derste işlenen konular yapılan yüzlerce uygulama ile pekiştirilmektedir.

• Öğrenciye verilen ödevlerle konunun anlaşılıp anlaşılmadığı kontrol edilmektedir.

• Eksiklik hissedilen konularda normal derslere ilave telafi dersleri yapılmaktadır.

• Sertifika sınavlarına yönelik sınav öncesi seminer dersler verilmektedir.


MİLLİ EĞİTİM SINAV SORU VE CEVAPLARINI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ …

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI BİLGİSAYAR

aaaa

EN SON YAPILAN YORUMLAR

aa

SAHRA YÜKSEKBAŞ
Murat hocam ben sizin kadar mükemmel bir hoca görmedim. Gerçekten tane tane anlatıyorsunuz, söylediğiniz her cümleyi rahat anlayabiliyorum. Sayenizde bilgisayarı öğrendim. Çok güzel iş buldum sayenizde hayatım kurtuldu. size ne kadar teşekkür etsem azdır. Aile ortamı gibi sıcak olan kursunuzda bize çok emek verip hırslandırdınız. Size  minnettarım hocam.

aa

AYSEL  ÖZELSANCAK
Hocam bilgisayar denince herkes alper bilgisayar kursunu tavsiye ediyor. İyiki sizler varsınız, iyi ki sizleri tanımışım. Herkes windows, excel word öğretiyor. Siz bunları derinlemesine anlatıyorsunuz. Ayrıca bilgisayar donanımı ve internet hakkında çok şeyler öğrettiniz bize. Ben tüm eş ve dostlarıma sizi önereceğim. Siz Adana daki en ekonomik kurssunuz. Çok teşekkür ederim sizlere.
a

MELİS TEKİN
gerçekten sizlere çok teşekkür ederim. Ben bilgisayarı öğrenemem diye korkuyordum ama Murat hocam o kadar halk dilinden anlatıyorki sınıfta anlamayan hiç kimse olmuyor. Ben misafir öğrenci olarak davet edildim. Tek kelimeyle ortama ve hocaya hayran oldum. Teneffüste hemen kayıt yaptırdım. Herşey için çok sağolun hocam ve değerli Alper eğitim Kurumları personeli.
aa

Ayşe Soylu
Murat hocam ben kursunuza gelmeden önce çok araştırdım. Kime sorduysam bana Alper Eğitim Kurumlarına gitmemi önerdi. Gerçekten anlattıkları gibi çok mükemmel bir ortamınız var. Bende herkese sizi önereceğim. Tıpkı aile ortamı gibi, bize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı size çoook teşekkür ederim.

aa


RAHİM BAKİ BAYRAM
Sayın size ve kibinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Sabahtan akşama kadar kursunuzda çalıştım. Her zaman bana ilgi gösterdiniz. Bir ağbi yakınlığı ile bizleri karşıladınız. Sonunda kazandım çok emek verdim,  ama sizin sıcak ilginiz olmasaydı bu kadar mücadale etmezdim hocam. Allah sizden razı olsun. Her şey gönlünüzce olsun hocam, sevgiler saygılar.

aa


Hatice KAHRAMAN
Hocam kazanacağımı biliyordum ama KOZAN birincisi olacağımı tahmin etmiyordum. Sayenizde oldu hocam kaç defa olmuyor diye bırakacaktım ama sizin bizi adeta psikolog gibi motive etmeniz bizi başarıya götürdü. Kurs süremiz bittiği halde bizden tekrar ücret talep etmediler yönetimede çok teşekkür ederim.
Tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

a


Burcu Dönmez
Değerli hocam siz çok mükemmel bir insansınız size söyleyecek kelime bulamıyorum. Ben hayatımda sizin kadar güzel ders anlatan öğrencileriyle bu kadar güzel diyalog kuran bir öğretmen görmedim. Zaten hocam Milli Eğitim de bunu fark edip size takdirname vermiş bence bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. Sizin sayenizde hayatım değişti. Adliyeden aradılar işe başlamamı  söylediler. Hayatımın en güzel haberiydi. Allah yolunuzu açık etsin, her şey gönlünüzce olsun hocam.

aa


BELGİN YETKİLATAŞ
Hocam ne zaman ümitsiz olsam motivasyonum bozulsa hep yanınıza geldim. Murat hocam bize bir abi gibi yaklaştınız. Bize başarılı olmamız için elinizden gelen herşeyi yaptınız. Alper kursu alilesine katılmak hayatımda yaptığım en doğru işlerden birisiydi.  Emeklerimiz ve emeğiniz boşa çıkmadı hocam.  Sizi ve tüm çalışanlarınızı çok ama çok seviyorum. Herşey için çok teşekkürler hocam.

BİZE ULAŞIN

Mesajınız Gönderilmedi.
Sayfada Hata!Yeniden deneyiniz.
Teşekkürler,
Mesajınız gönderildi.

İLETİŞİM

ALPER EĞİTİM KURUMLARI
Ziyapaşa Bulvarı Çınarlı Mahallesi 61023 Sokak Sun Pastanesi Karşısı Atanur Apt. Kat :3 Daire :6 Seyhan / ADANA
Phone: (0322) 453 89 89
Email: info@alperegitim.com.tr